فایل word مقاله نوع شناسی مدل های تجارت الکترونیک

فایل word  مقاله نوع شناسی مدل های تجارت الکترونیک

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

فایل word مقاله نوع شناسی مدل های تجارت الکترونیک دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل word مقاله نوع شناسی مدل های تجارت الکترونیک کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل word مقاله نوع شناسی مدل های تجارت الکترونیک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل word مقاله نوع شناسی مدل های تجارت الکترونیک :


محل انتشار: اولین همایش ملی حسابداری و مدیریت
تعداد صفحات:12
نویسنده(ها):
عصمت السادات طاهری – کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی
رضا شکری – دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی
فریبا حبیبی راد – کارشناس ارشد مدیریت اجرایی (MBA)

چکیده:
در سالهای اخیر، انقلابی مشابه انقلاب صنعتی در جهان رخ داده است که جهان را وارد عصر اطلاعات نموده و بسیاری از جنبه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بشر را دستخوش تحولی عمیق کرده است. مبادلات تجاری در جهان بین افراد و شرکت ها و دولت ها به سرعت از حالت سنتی خود که بر مبنای اسناد و مدارک کاغذی است خارج و به صورت مبادلات الکترونیکی اطلاعات در می آید. تجارت الکترونیک به دلیل سرعت، کارایی، کاهش هزینه ها و بهره برداری از فرصت های زودگذر، عرصه جدیدی را در رقابت گشوده است. تا حدی که گفته می شود عقب افتادن از انی سیر تحول، نتیجه ای جز منزوی شدن در عرصه اقتصادی جهانی نخواهد داشت. تجارت الکترونیک دیگر یک گزینه نیست بلکه یک ضرورت برای موفقیت تجاری در هر زمینه ای در آینده است. در مقاله حاضر، با مرور تعاریف مختلفی که از تجارت الکترونیک وجود دارد، به معرفی انواع مدل های تجارت الکترونیک پرداخته می شود. این طبقه بندی از مدل های تجارت الکترونیک به مدیران سازمان ها، دولت ها و افراد کمک می کند تا با آگاهی و شناخت این مدل ها و با توجه به گسترش سریع تجارت الکترونیک از یک یا چند نوع از این مدل ها در ارتباط با زمینه فعالیت خود استفاده کنند.

برای مشاهده توضیحات کامل تر اینجا کلیک کنید
به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل فایل word مقاله نوع شناسی مدل های تجارت الکترونیک روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

فایل word مقاله نوع شناسی مدل های تجارت الکترونیک

دانلود این فایل

end

نوشته شده در دسته‌بندی نشده توسط admin. افزودن پیوند یکتا به علاقمندی‌ها.